Tvorba na zakázku

S klienty tvořím unikátní šperky. Inspirujte se svatebními sety a dalšími prsteny. Rád je vyrobím i pro vás.


Svatební set Trinity Gold je možnost, jak nakombinovat vzhled zásnubního a snubního prstenu, které tak mohou ženy nosit společně na jednom prstu a zároveň je tak žena sladěná i se svým partnerem. V tomto případě jsem vycházel ze snubních prstenů Trinity Gold a zkombinoval je se zásnubním prstenem Apus.  

Zobrazit detail

Slečna Jana si pro svou inspiraci zvolila prsteny Link, kde za vzor posloužila pánská verze prstenu, která je tvořena kombinací bílého a červeného zlata a jehož obroučky jsou tvořeny silnějším zaoblenými pruhy. Dámská část prstenu je navíc osazena pěti drobnými brilianty.

Zobrazit detail

Nikola a Pavel se pro svoje snubní prsteny nechali inspirovat kolekcí Cyberpunk a zvolili variaci snubních prstenů Tron Gold, ve které získaly prsteny masivní vzhled. Dámská verze prstenu je ve žlutém zlatě, kombinovaná s bílými brilianty. Naopak verze pánská je tvořena z titanu a ten je dále kombinován s černými brilianty.

Zobrazit detail

Matěj pro svou přítelkyni zvolil zásnubní prsten Kastra, u kterého jsem dle jeho přání upravil jen uchycení kamene. „Korunku“ jsem tak více otevřel. V galerii můžete porovnat obě varianty.

Zobrazit detail

Zásnubní prsten pro Katku může být příkladem, kdy „klasický“ zásnubní prsten tvořený jedním drahým kamenem dostane netradiční vzhled jen díky použití jiné barvy kamene a zlata. V tomto případě jsem použil briliant v barvě champagne o velikosti 1ct, který v kombinaci s červeným zlatem tvoří harmonizující celek. Prsten tak působí velice hravě a mladistvě.

Zobrazit detail

Paní Jana oslavila své životní jubileum a udělala si radost náušnicemi, které jsou tvořeny z velké části dominantními aquamaríny. Protože kameny jsou samy o sobě hodně výrazné, zvolil jsem jejich uchycení do drobných krápniček z červeného zlata, tak aby nerušily, ale zároveň podtrhly krásu kamenů.  

Zobrazit detail

Honza se nechal inspirovat zásnubním prstenem Markab, který jsem dle jeho přání v dominantní části osadil smaragdem a navíc doplnil dvěma menšími brilianty po stranách. Prsten je z bílého zlata a v kombinaci se zeleným smaragdem tak tvoří harmonizující celek. Další možnou variantu, v kombinaci bílých briliantů s červeným zlatem, si můžete prohlédnout v galerii….

Zobrazit detail

Další pár, který se nechal inspirovat kolekcí snubních prstenů Steam Gold od Michala Kadaníka jsou Romana a Jiří. Jiří není příznivcem drahých kovů a ani nebyl zvyklý běžně nosit šperky. Proto zvolil kompromis ve formě nerezové oceli doplněný o černé brilianty ve středové části prstenu. Dámský prsten zůstává sice v tradiční zlaté barvě, doplněný o…

Zobrazit detail

Paní Dagmar chtěla vytvořit prsten na míru oranžovému safíru, který dlouho vlastnila, ale nevěděla si s ním rady. Nakonec jsem dominantní kámen na vrcholu doplnil o shluk bílých briliantů v jeho pozadí, které tak nerušeně dávají vyniknout kráse kamene. V kombinaci s obroučkou z červeného zlata vytvářejí harmonizující celek. Další barevnou kombinaci naleznete v galerii.

Zobrazit detail

Eva a Jakub se při svém rozhodování nechali inspirovat kolekcí Steam Gold od Michala Kadaníka. Navíc do něj vnesli vlastní prvek ve formě černých briliantů ve střední obvodové části pánského prstenu a bílých briliantů u dámského prstenu. Pár opět zvolil velice oblíbenou kombinaci červeného a bílého zlata.

Zobrazit detail

Paní Věra je velikou milovnicí modernismu. Proto jsem na její přání vytvořil tento organický prsten, který je tvořen drobnými kvítky z červeného zlata v kombinaci s bílým a doplněným o bílé brilianty. Na další variantu v kombinaci rubínů s červeným a bílým zlatem se můžete podívat do galerie.

Zobrazit detail

Martina s Klárou na první pohled zaujala snubní kolekce Mol, do které vnesli vlastní představu o její konečné podobě. Obroučka pánského prstenu ztratila svůj zaoblený tvar a dámský prsten se stal více masivním. K červené a bílé kombinaci zlata ponechali bílou barvu briliantů. Další možné kombinace zlaté můžete sledovat v galerii.

Zobrazit detail

Mariana a Petr se nechali inspirovat kolekcí snubních prstenů Sphere, kterou tvoří kombinace červeného a bílého zlata. Na vlastní žádost nechali dámský prsten doplnit o řadu bílých briliantů.

Zobrazit detail

Tento narozeninový set vznikl pro paní Petru, která letos oslavila své jubileum. Přívěšek i náušnice jsou tvořeny z drobných zlatých kuliček, kterým v jejich středu dominuje briliant. Celkově to vytváří dojem drobných kvítků, které budou působit na ženě jemně a elegantně, ale přitom nepostrádají luxus.

Zobrazit detail

Nevšední řešení snubních prstenů zvolil pár Irena a Vojtěch. Vycházeli jsme ze vzoru snubních prstenů Cross. Pánská verze zůstala ve zjednodušené podobě, pouze ozvláštněná asymetrickou linií z červeného zlata. Dámská verze, symbolizující zkřížení dvou lidských osudů, zůstala podle původního vzoru Cross v kombinaci bílého a červeného zlata, kdy jeho bílá část je navíc osázena brilianty.

Zobrazit detail

Radka a Michal v tomto případě vybrali variaci na snubní prsteny Lean. Zvolili jsme oproti vzoru symetrickou linii, která může být buď z červeného nebo žlutého zlata. Dámský prsten je navíc po celém jeho obvodu osázen drobnými brilitanty.

Zobrazit detail

Extravagantní prsten, který představuje veselou, přátelskou a hyperaktivní Kateřinu oproti introvertnímu a umírněnému Tomášovi. Pánská verze prstenu je doplněna o zlatý proužek a dámská verze je tvořena drobnými zlatými perličkami, navíc doplněný drobnými brilianty v tenkém pruhu, který lemuje jeho obvod.

Zobrazit detail

Nejenom švadlenka používá špendlíky. Společně se Štěpánem, který chtěl ozvláštnit svůj outfit o něco originální, jsme vymysleli tento „špendlík“ do klopy saka . Je tvořen z malých zlatých perliček, do kterých jsou vsazeny černé brilianty.  

Zobrazit detail

Na vtipné řešení snubních prstenů jsme přišli s Leonou a Antonínem, kdy si oba z páru nechali vyrýt do prstenu jméno toho druhého. Dámská varianta je navíc doplněná o brilianty.

Zobrazit detail

U pana Antonína jsme vycházeli z prstenu Naos, jen jsme zvolili jiné barevné varianty zlata.

Zobrazit detail

Toto zajímavé řešení jsme vymysleli s Karolínou a Petrem. Otisk dámského prstenu do pánského symbolizuje to, že každý z nich je nedílnou součástí jednoho harmonického celku.

Zobrazit detail

Miriam a Jaromírovi učarovala kombinace tří barev zlata a variabilita těchto prstenů.

Zobrazit detail

Pro Marii a Matyáše vznikla tato snubní kolekce podle již prezentované snubní kolekce Link, kde jsem dle požadavků upravil výsledný tvar obrouček a u ženského snubního prstenu část z bílého zlata osázel kolem dokola brilianty.

Zobrazit detail

Pan Otakar vsadil na klasický vzhled zásnubního prstenu. Jednoduchou kombinací červeného zlata a briliantu se trefil do vkusu své přítelkyně Jitky, která je stoupenkyní minimalistického designu.

Zobrazit detail

S panem Jiřím jsme se nechali inspirovat zásnubním prstenem Naos a vznikla tak jedna z mnoha jeho variací. Jiří vsadil na kombinaci bílého a žlutého zlata s brilianty. Prsten s dominantním smaragdem či safírem si můžete prohlédnout v galerii.

Zobrazit detail

Žádnou ženu jistě neurazíte, když ji k narozeninám, výročí nebo jiné příležitosti podarujete těmito krásnými náušnicemi. Stejně jako Emu, která si tyto náušnice ze safírů a briliantů „vysloužila“ za narození syna. Další možné variace náušnic najdete v galerii.  

Zobrazit detail

Kde je psáno, že snubní prsteny musí být zlaté obroučky? Proč nesladit svoje oblíbené obnošené gladiátory a křiváka se snubním prstenem?  S Martinou a Honzou, milovníky punkové hudby, jsme vymysleli tuto netradiční kolekci.

Zobrazit detail

  Michaele a Matějovi se líbila kolekce Mol. Chtěli tam však vnést nový prvek, který by prsteny ozvláštnil. Na přání Michaely jsem tak vložil do jejího prstenu několik bledě růžových briliantů. Na další variace v růžové barvě se můžete podívat v galerii.  

Zobrazit detail

Co tomuto páru rozhodně nechybí je odvaha. A tato kolekce snubních prstenů je toho důkazem. Mariana s Jakubem jsou spolu již šest let, ale ve vztahu se rozhodně nenudí. Zkuste také opustit konformní zónu a trochu se odvázat.

Zobrazit detail

Filip s Lucií milují moře a surfování. Mořské vlny se tak staly nedílnou součástí jejich životů a stejně tak i hlavním motivem jejich snubních prstenů.          

Zobrazit detail

Libor chtěl pro Marii vytvořit prsten s jejím oblíbeným rubínem. Dominantní rubín jsme obklopili několika brilianty a zásnubní prsten byl hotov. Marie samozřejmě řekla „ano“.

Zobrazit detail

Akvamarín prý podporuje harmonický vztah. Prsten pro svou milovanou Nikolu vymyslel Richard.

Zobrazit detail

Lada si přála prsten s kameny v různých odstínech modré, volili jsme tedy modrý safír a topaz. V bílém zlatě se skvěle vyjímají. Ženich Petr si vybral snubní prsten Bubble.  

Zobrazit detail

František vybíral mezi různými barvami zlata prstýnku Antlia. Nakonec zvítezilo něžné růžové zlato…  

Zobrazit detail

Markéta s Lukášem si přáli snubní prstýnky s brilianty. Zvažovali různé barevné varianty zlata i samotných kamenů. Nakonec vybrali černé brilinaty pro ženicha a kombinaci bílého a červeného zlata.  

Zobrazit detail

Pavlu a Romana oslovily snubní prsteny Lean. Stačilo najít vhodný zásnubní prstýnek, dát mu správné proporce a svatební komplet byl na světě.

Zobrazit detail

Prstýnek Media připomněl Jakubovi starodávný babiččin prstýnek, proto ho pořídil své milované Alici. Aby vynikla jeho zdobnost, doplňují ho hladké snubní kroužky s nepravidelnou šířkou.

Zobrazit detail

Zásnubní prstýnek Kastra se podobá květu lotosu. Jiří volil mezi dvěma velikostmi „okvětních lístků“. K němu jsem Karolíně navrhl jednoduchý snubní prstýnek v podobném designu a prostý kroužek pro ženicha.

Zobrazit detail

Výjimečné prsteny pro výjimečný pár. Na nadčasový design si netroufne každý. Zásnubní prsten s brilianty, který se doplňuje se snubním a k tomu hladký prsten pro ženicha. Své životy jimi spojili Monika a Petr.

Zobrazit detail

Promyšlený design zásnubního prstýnku Naos doplňuje jednoduchý briliantový kroužek pro ni. Pro ženicha jsem vytvořil zdobný prsten, který vychází z tvarosloví prstýnků nevěsty. Nosí je Kamila a Pavel.

Zobrazit detail

Prsteny jako z budoucnosti si přáli fanoušci cyberpunku Kristýna a Honza. Zásnubní a snubní prsten pro nevěstu může být ve stejném barevném odstínu, nebo se dá různě kombinovat červené a bílé zlato.

Zobrazit detail

Něžný zásnubní prsten Mol doplňuje filigránový snubní prsten protkaný brilianty. Do jednoduchého prstenu ženicha je lehce obtisknut prsten jeho milované. Snubní prsteny jsem navrhl potom, co Anička řekla ano Jakubovi.  

Zobrazit detail

K zásnubnímu prstýnku Rana, kde mě inspirovalo art deco, jsem navrhl pánský prsten s podobným motivem. Trojici prstenů doplňuje jednoduchý snubní prstýnek pro nevěstu, který zdobí drobné bílé brilianty. Prsteny jsem tvořil na přání pro Marii a Lukáše.

Zobrazit detail

Máte zájem o podobný kousek?

Kontaktujte mě

Domluvte si schůzku