Tvorba na zakázku

S klienty tvořím unikátní šperky. Inspirujte se svatebními sety a dalšími prsteny. Rád je vyrobím i pro vás.


Libor chtěl pro Marii vytvořit prsten s jejím oblíbeným rubínem. Dominantní rubín jsme obklopili několika brilianty a zásnubní prsten byl hotov. Marie samozřejmě řekla „ano“.

Zobrazit detail

Akvamarýn prý podporuje harmonický vztah. Prsten pro svou milovanou Nikolu vymyslel Richard.

Zobrazit detail

Lada si přála prsten s kameny v různých odstínech modré, volili jsme tedy modrý safír a topaz. V bílém zlatě se skvěle vyjímají. Ženich Petr si vybral snubní prsten Bubble.  

Zobrazit detail

František vybíral mezi různými barvami zlata prstýnku Antlia. Nakonec zvítezilo něžné růžové zlato…  

Zobrazit detail

Markéta s Lukášem si přáli snubní prstýnky s brilianty. Zvažovali různé barevné varianty zlata i samotných kamenů. Nakonec vybrali černé brilinaty pro ženicha a kombinaci bílého a červeného zlata.  

Zobrazit detail

Pavlu a Romana oslovily snubní prsteny Lean. Stačilo najít vhodný zásnubní prstýnek, dát mu správné proporce a svatební komplet byl na světě.

Zobrazit detail

Prstýnek Media připomněl Jakubovi starodávný babiččin prstýnek, proto ho pořídil své milované Alici. Aby vynikla jeho zdobnost, doplňují ho hladké snubní kroužky s nepravidelnou šířkou.

Zobrazit detail

Zásnubní prstýnek Kastra se podobá květu lotosu. Jiří volil mezi dvěma velikostmi „okvětních lístků“. K němu jsem Karolíně navrhl jednoduchý snubní prstýnek v podobném designu a prostý kroužek pro ženicha.

Zobrazit detail

Výjimečné prsteny pro výjimečný pár. Na nadčasový design si netroufne každý. Zásnubní prsten s brilianty, který se doplňuje se snubním a k tomu hladký prsten pro ženicha. Své životy jimi spojili Monika a Petr.

Zobrazit detail

Promyšlený design zásnubního prstýnku Naos doplňuje jednoduchý briliantový kroužek pro ni. Pro ženicha jsem vytvořil zdobný prsten, který vychází z tvarosloví prstýnků nevěsty. Nosí je Kamila a Pavel.

Zobrazit detail

Prsteny jako z budoucnosti si přáli fanoušci cyberpunku Kristýna a Honza. Zásnubní a snubní prsten pro nevěstu může být ve stejném barevném odstínu, nebo se dá různě kombinovat červené a bílé zlato.

Zobrazit detail

Něžný zásnubní prsten Mol doplňuje filigránový snubní prsten protkaný brilianty. Do jednoduchého prstenu ženicha je lehce obtisknut prsten jeho milované. Snubní prsteny jsem navrhl potom, co Anička řekla ano Jakubovi.  

Zobrazit detail

K zásnubnímu prstýnku Rana, kde mě inspirovalo art deco, jsem navrhl pánský prsten s podobným motivem. Trojici prstenů doplňuje jednoduchý snubní prstýnek pro nevěstu, který zdobí drobné bílé brilianty. Prsteny jsem tvořil na přání pro Marii a Lukáše.

Zobrazit detail

Máte zájem o podobný kousek?

Kontaktujte mě

Domluvte si schůzku