Tvorba na zakázku

Společně se svými klienty tvořím unikátní svatební šperky. Inspirujte se svatebními sety, rád je vyrobím i pro Vás.


Prstýnek Media připoměl Jakubovi starodávný babiččin prstýnek, proto ho pořídil své milované Alici. Aby vynikla jeho zdobnost, doplňují ho hladké snubní kroužky s nepravidelnou šířkou.

Zobrazit detail

Zásnubní prstýnek Kastra se podobá květu lotosu. Karolína volila mezi dvěma velikostmi „okvětních lístků“. K němu jsem dotvořil jednoduchý snubní prstýnek v podobném designu a prostý kroužek pro ženicha Jiřího.

Zobrazit detail

Výjimečné prsteny pro výjimečný pár. Na nadčasový design si netroufne každý. Zásnubní prsten s brilianty, který se doplňuje se snubním, a k tomu hladký prsten pro ženicha nosí Monika a Petr.

Zobrazit detail

Promyšlený design zásnubního prstýnku Naos doplňuje jednoduchý briliantový kroužek pro ni. Pro ženicha jsem vytvořil zdobný prsten, který vychází z tvarosloví prstýnků nevěsty. Nosí je Kamila a Pavel.

Zobrazit detail

Prsteny jako z budoucnosti si přáli fanoušci cyberpunku Kristýna a Honza. Zásnubní a snubní prsten pro nevěstu může být ve stejném barevném odstínu, nebo se dá kombinovat červený a bílý kov.

Zobrazit detail

Něžný zásnubní prsten Mol doplňuje filigránový snubní prsten protkaný brilianty. Do jednoduchého prstenu ženicha je lehce obtisknut prsten jeho milované. Snubní prsteny jsem navrhl potom, co Anička řekla ano Jakubovi.  

Zobrazit detail

K zásnubnímu prstýnku Rana, kde mě inspirovalo art deco, jsem navrhl pánský prsten s podobným motivem. Trojici prstenů doplňuje jednoduchý snubní prstýnek pro nevěstu, který zdobí drobné bílé brilianty. Prsteny jsem tvořil na přání pro Marii a Lukáše.

Zobrazit detail

Máte zájem o podobný kousek?

Kontaktujte mě

Domluvte si schůzku